Home » Izglītība » Mūsu franču valodas kursi

Mūsu franču valodas kursi

Franču valoda viennozīmīgi ir viena no mīlestības valodām, kas plaši tiek izmantota vairākās Eiropas valstīs.  Tieši tāpēc franču valodas kursi ir ļoti pieprasīti arī Mirtego valodu skolā. Mūsu pieredzes bagātie pasniedzēji ir sagatavojuši dažādu līmeņu kursus, kas palīdzēs apgūt franču valodu no pamatiem, gan papildināt zināšanas tiem, kam jau ir zināšanas. Starp mūsu piedāvātajiem kursiem atradīsiet gan angļu, krievu, vācu, gan citu valodu kursus kā pieaugušajiem, tā bērniem.

Franču valodas kursi iesācējiem

Vai esi sapņojis apgūt franču valodu? Šis ir īstais brīdis! Franču valodas bāzes kurss lieliski piemērots, lai šo sapni piepildītu. Un neizejot no mājas, sev ērtā laikā un vietā. Mūsu tiešsaistes apmācību programmā iekļauta vārdu krājumu apguve –  vairāk kā 400 jauni vārdi un izteicieni, kas palīdzēs komunicēt par dažādām tēmām kā ģimene, draugi, iepirkšanās, ceļojumi, profesija un citas. Arī bez gramatikas apguves un rakstītprasmes arī neiztikt. Un protams, visu valodu apguves procesa pamatā ir komunikācija. Strādājot individuāli ar pasniedzēju vai nelielās grupās, iespējams izkopt prasmi komunicēt, pielietot jau iegūtās zināšanas un attīstīt valodas izpratni.

Augstākā līmeņa franču valodas apguve

Ja Tev jau ir franču valodas zināšanas, bet vēlies pacelt savas prasmes augstākā līmenī  – augstākā līmeņa franču valodas kursi ir īstais risinājums. Kursi ir veidoti līdzīgi kā bāzes kurss, bet protams,  krietni sarežģītāks un pilnīgāks. Gramatikas sadaļa palīdzēs izprast sarežģītākas teikumu konstrukcijas, pagātnes laikus, teikumu formas. Tas ne tikai dos iespēju pilnīgāk izmantot valodu,  bet arī izprast sarežģītākus tekstus. Bez komunikācijas prasmju izkopšanas, kursā iekļauta dažādu tekstu lasīšana un rakstīšana. Ja arī Jūs vēlaties pievienot  franču valodas kursus  zinošu pasniedzēju pavadībā, savam darāmo darbu sarakstam, Mirtego valodu skola ir īstais lēmums. Bet ja jūs māc šaubas – piesakieties bezmaksas pirmajai nodarbībai, kuras laikā ne tikai izrunāsim mācību procesu un apmācības grafiku, bet arī piemeklēsim jums piemērotāko pasniedzēju un mācību formātu.