Home » Vidusskola

Vidusskola

Par vidusskolu mēs neuzskata tradicionalajā izpratnē zināmo mācību iestādi. Mums vidusskola ir posms cilvēka briedumā. Ar vidusskolu mēs saprotam iegūtās atziņas pēc skolas pabeigšanas, bet pirms karjeras plaukuma. Mūsuprāt, mūsdienās ir svarīgi atskārst, ka skola nebeidzas ar izlaidumu vai diploma iegūšanu. Tā turpinās.

Visa dzīve ir skola, kurā pārstājot mācīties draudz palikšana uz otru gadu jeb iesūnošana esošajos apstākļos. Šis it īpaši attiecas uz muzikāliem cilvēkiem. Mūzika ir ļoti grūts lauciņš kurā izkarot vietu zem saules, līdz ar to mūzikas vidusskola ir viena no garākajām. Mūsu pieredze nāk no Liepājas. Iespējams kādā sapņu zemē ir savādāk. Ja tā, tad mēs esam gatavi jūs uzaicināt uz kapučīno tasi un bulciņu!