Home » Skaistums » Kā kombinēt rotas?

Kā kombinēt rotas?

Ik rītu viens no pieņemamajiem lēmumiem ir par to, ko konkrētajā dienā vilkt mugurā, kādas rotas un aksesuārus izvēlēties, lai izskatītos un justos labi. Šoreiz plašāk pievērsīsimies tieši rotu sadaļai, sniedzot ieteikumus, kā rotas savstarpēji kombinēt, kas jāņem vērā, tās pieskaņojot apģērbam un kur iegādāties rotu komplektus?

Rotu kombinēšana

Lai arī daudzas rotas ir unikālas pašas par sevi un tām papildinājumi neprasās, tomēr nereti izvēlamies arī vienlaikus nēsāt divas vai vairākas rotas. Jo īpaši tas tā notiek, ja pirkstā ir laulības gredzens, taču tēlu gribas paspilgtināt arī ar citām rotām un aksesuāriem. Viens no zelta likumiem ir saskaņot rotu materiālus. Ja pirkstā ir zelta gredzens, labāk to kombinēt ar citām zeltlietām, veidojot vienotu noskaņu.

Nākamais būtiskais uzdevums ir censties rotas pieskaņot konkrētās dienas apģērba stilam, sajūtot, kā to papildināt un izcelt. Piemēram, ja izvēlaties blūzi ar iespaidīgu dekoltē, to lieliski papildinās īsa kaklarota, savukārt, ja šodien matus ieveidojat copē, labs akcents būs gari auskari. Tāpat arī ar krāsu toņiem – sarkanam kostīmam piestāvēs kaklarota ar sarkaniem akmentiņiem utt.

Rotu iegāde

Lielākā daļa cilvēku zina un sajūt savu stilu un materiālu, tāpēc ir tādi, kas izteikti izvēlas tikai zeltlietas, bet ir arī tādi, kas dod priekšroku sudrabam. Līdz ar to rotu lādītē lielākoties atradīsies šī viena konkrētā materiāla rotas, tādējādi atvieglojot arī kombinēšanas darbu. Tāpat arī rotu iegādes brīdī jau visticamāk rēķināties ar savu augumu un stilu, tāpēc arī vēlāk to būs vieglāk kombinēt. Piemēram, klasiskais likums ir, ka smalka auguma sievietēm lieliski izskatās smalkas rotas, savukārt lielāka auguma sievietēm – masīvākas rotas, garāki auskari utt.

Ērti būs arī, ja rotas pērkat no vienas kolekcijas vai vienā veikalā, tad tās jau, iespējams, būs vienotā stilā. Piemēram, juvelierizstrādājumu interneta veikals “Gredzentiņš” sortimentā atradīsiet elegantas rotas, kas piestāvēs teju katram stilam un gaumei. Gredzentins.lv klāstā atrodami, gan dažādi gredzeni dažādām dzīves situācijām, gan kaklarotas, auskari utt.