Home » Ēdiens » Uzkodu plates kāzām

Uzkodu plates kāzām

Kāzas viennozīmīgi ir liels notikums ik viena dzīvē. Izsalkuši viesi noteikti nav īpašās dienas vēlmju sarakstā. Tieši tāpēc iesakām nodrošināties ar dažādām uzkodām, kas ja ne spēlēs galvenā ēdiena lomu, tad būs lielisks elements svinību laikā. Uzkodas var pasniegt gan starp aktivitātēm, gan pēc ceremonijas vai citos jums ērtos brīžos. Šeit lieliski noderēs gan dažādas uzkodu plates, gan elegantās un gardās kanapē maizītes.

Uzkodu plates dažādām gaumēm

Lai iepriecinātu ēdājus ar dažādām gaumēm un mīļākajām garšām, esam sagatavojuši plašu piedāvājumu ar dažādām uzkodu platēm. Mūsu piedāvājumā atradīsiet gan gaļas, ar dažādiem gaļas un žāvējumu veidiem, gan zivju uzkodu plates, ar panētām zivju uzkodām, lasi un siļķīti. Plates, kurās apvienotas klasiskas garšu kombinācijas, gan neparasti, bet bezgala gardi garšas akcenti. Arī sieru cienītājiem esam izveidojuši ļoti garšīgu sieru plati, kurā apvienoti dažādu garšu sieri, augļi vai krekeri. Svaigs akcents būs dārzeņu plate, kurā iekļauti sezonālie dārzeņi un pikantu mērcīti vai saldāka opcija – augļu plate, kā salds akcents pie vīna vai šampanieša. Lielā uzkodu plate, apvieno dažādas garšas – dārzeņu rullīšus, groziņus ar lasi, vēja kūkas ar siera salātiem, gaļas vai dārzeņu iesmiņus un dažādus sierus. Lai padarītu svētku galdu krāšņāku un bagātīgāku, iesakām izvēlēties dažādas uzkodu plates.

Elegantas kanapē

Kas gan var būt labāks pie dažādiem dzērieniem kā elegantas kanapē maizītes. Tieši tāpēc mēs esam sagatavojuši plašu izlasi, kas lieliski papildinās svētku galdu, kopā ar uzkodu platēm. Piedāvājam nogaršot gan saldskābmaizes kanapē ar tomātu krēmu un brī sieru, gan baltmaizes kanapē ar pastēti un gurķīti vai baltmaizes kanapē ar vistas terīni un karamelizētiem sīpoliem. Lieliski garšos arī mini groziņi ar garneļu krēmu, kārtainās mīklas groziņi ar garšaugu siera bumbu un dažādi lavaša rullīši ar gardiem pildījumiem  – krabju nūjiņām, lasi vai dārzeņiem un krēmsieru. Un protams, kā gan bez vēja kūkām ar siera pildījumu vai kartupeļu pankūciņām ar lasi un olīvām.

Mūsu uzdevums ir padarīt jūsu svētkus gardākus. Tāpēc, iesakām pasūtījumam pievienot uzkodu plates vai kanapē, ja esat pasūtījuši kūku lieliem svētkiem kā kāzas. Ieskatīties mūsu piedāvājumā un atliek vien izvēlēties jums tīkamākās garšas.